100.Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri

  • Home |
  • 100.Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri
Sunucular:

Buket Aydın ve Tayyar Işıksaçan

Tarih:

14 Ağustos 2023

“Flora Biyolojik Koruma Sistemleri” ana sponsorluğunda, Aslan Yapım Medya kurucu ortakları Ergin Akarsu ve Ömer Soytürk’ün organizatörlüğünde, cumhuriyetimizin 100. yılına özel hazırlanan “100.Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri Töreni” iş, sanat, siyaset, medya ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi. “Buket Aydın” ve “Tayyar Işıksaçan”ın sunuculuğunda gerçekleşen törende, sektöründe fark yaratan ve başarılı projeleriyle isminden söz ettirmiş kişiler ödüllerle taçlandırıldı.

“Green Park Hotel ve Kongre Merkezi”nde “Buket Aydın” ve “Tayyar Işıksaçan”ın sunuculuğunda gerçekleşen görkemli gecede ödüle layık görülen isimler arasında; Ayşen Birgör, Reel Çağla,Tuğba Ünal, Dilara Kırmıt, Alp Pehlivan, Evren Göz, Çiğdem Tunç, Gökhan Uğurlu, Suadiye, Süreyya Ayvazova, Aleyna Çalışkan, Şeniz Ulusoy, Mine Sarı, Burcu Kaya ve İbrahim Konar gibi bir çok değerli ismi görkemli bir törenle ödüllerle buluşturdu.

Reel Çağla, Ayşen Birgör, Dada Velet, Süreyya Ayvazova, Tuğba Ünal ve Suadiye, muhteşem şarkılarıyla geceye büyülü bir atmosfer kattı.

Konuşma Başlat
1
Scan the code
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?